Obsluha v kaviarni pre rodiny s deťmi

Miesto práce: Bratislava – Podunajské Biskupice

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Termín nástupu: 28.08.2023

Mzdové podmienky (brutto): 5 – 5,5 EUR/hod. + prémia za výkon, kvartálne odmeny (kafetéria), vianočné odmeny a lojality program pre verných zamestnancov.

Koho hľadáme?

Baví ta práce s ľuďmi a ešte radšej pracuješ s deťmi? Dokážeš rýchlo reagovať, zvládaš stres a aj v tej najťažšej chvíli nestrácaš úsmev na tvári pre zákazníkov aj kolegov? Dokážeš pracovať s počítačom, smartfónmi, tabletmi a moderné technológie pre teba nie sú tabu?

Rád sa učíš nové veci? Zvládaš rovnako dobre prípravu výbornej kávy, skvelej domácej limonády a vieš si predstaviť prácu v našej malej kaviarni pre rodičov s deťmi? Rád vytváraš nezabudnuteľné momenty?

Nevadí ti práca na zmeny (dlhý/krátky týždeň) a práca počas víkendov? Si tímový hráč, na ktorého sa dá spoľahnúť a ktorý nenechá svojich kolegov na holičkách, ak napríklad niektorý z nich ochorie.

Naše výhody pre vás

Práca u nás nikdy nebude nudná a fádna. Čaká ťa množstvo nových skúseností, zábavy a tiež pre teba máme pripravený program na zvyšovanie tvojich schopností. Pre našich verných zamestnancov máme pripravený lojality program ako odmenu za vernosť a tiež špeciálne odmeny v súťažiach pre najlepších zamestnancov.

Máš dieťa a potrebuješ si ho občas zobrať do práce? U nás to nie je žiadny problém! V našom detskom hernom centre sa tvoje dieťa môže pokojne hrať, učiť alebo oddychovať. Samozrejme, že aj keď budeš mať dieťa na pracovisku očakávame od teba 100%-ný pracovný výkon a nasadenie.

Okrem iného máš u nás stravu a pitný režim počas tvojej pracovnej zmeny samozrejme zadarmo. Vstup zadarmo má aj tvoje dieťa.

Požiadavky na zamestnanca?

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozitívny vzťah k deťom, flexibilita, milé vystupovanie, prax s deťmi (aj v rámci záujmových krúžkov) je samozrejme vítaná, prozákaznícky prístup a schopnosť predávať doplnkové služby a produkty.

Životopis môžete poslať pomocou formulára nižšie alebo mailom na info@luckyland.sk. Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať stanovené kritéria. Osobný pohovor bude realizovaný po vzájomnej dohode.

[contact-form-7 id="2293" title="Contacts_copy"]