Letný VIP pas do LuckyLandu

Špeciálne na leto

Bezplatný vstup pre 3 deti a 2 dospelých

Po zakúpení letného VIP pasu získate neobmedzený vstup do kaviarne LuckyLand pre 3 deti a 2 dospelé osoby. Či prídete ráno, večer alebo cez víkend máte vstup zadarmo. Aj keby ste boli u nás každý deň, tak máte vstup zadarmo.
Letný VIP pas stojí jednorazovo 19,95 € a využiť ho môžete až do 30.09.2024. Zakúpený letný VIP pas je neprenosný a platí len pre osobu, ktorá ho zakúpila (plus ďalšiu dospelú osobu) a maximálne tri registrované deti.
VIP pas neplatí pre špeciálne akcie, keď platí individuálne vstupné.

Tri deti
0,00€/hod

Po zakúpení VIP pasu máte bezplatný, neobmedzený vstup počas otváracích hodín pre 3 registrované deti.

Dvaja dospelí
0,00€/hod.

Po zakúpení VIP pasu máte bezplatný, neobmedzený vstup počas otváracích hodín pre registrovaného dospelého a ďalšiu dospelú osobu.

Ako si môžem kúpiť VIP pas?

Špeciálny letný VIP pas si môžete zakúpiť len online priamo na tejto stránke. Zakúpenie v prevádzke nie je možné. Po zakúpení vám pošleme číslo vášho letného VIP pasu, ktoré budete používať pri každom vstupe do kaviarne.

Priamo na tejto stránke vyplníte vaše údaje a údaje registrovaných detí. Za letný VIP pas môžete zaplatiť platobnou kartou alebo cez služby Apple Pay a Google Pay. Po zaplatení vám mailom pošleme váš osobný letný VIP pas, ktorého číslo budete používať pri vstupe do kaviarne LuckyLand.

Každý letný VIP pas platí pre dve dospelé osoby a tri registrované deti. Pokiaľ chcete vstup pre ďalšie deti alebo dospelé osoby môžete si zakúpiť ďalší letný VIP pas. Na jeden mail je možné zakúpiť maximálne 3 ks letných VIP pasov.

Nie. Letný VIP pas platí pre deti na ňom uvedené a nie je možné ich meniť. Pokiaľ by ste chceli vstup pre ďalšie deti, môžete si zakúpiť ďalší letný VIP pas.

Po zaplatení vám letný VIP pas spravidla posielame do 24 hodín. Váš letný VIP pas budete potrebovať pri každom vstupe do kaviarne LuckyLand.

Áno. Pokiaľ pri kúpe uvediete rovnakú mailovú adresu akú máte registrovanú v rámci LuckyLand Klubu, tak vám VIP letný pas pridelíme priamo do Vášho LuckyLand účtu.

Kúpa VIP pasu

"Povinné" indicates required fields

Vaše údaje

MenoPovinné
Fakturačná adresaPovinné

Vaše deti

Dátum narodenia 1. dieťaťaPovinné
Dátum narodenia 2. dieťaťa
Dátum narodenia 3. dieťaťa
Vďaka VIP pasu získate neobmedzený vstup pre maximálne 2 dospelých a 3 deti do 30.09.2024.

Súhlas s podmienkami

Odoslaním tohto registračného formulára súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a s Podmienkami vernostného programu LuckyLand.