Stráženie detí (od 3 - 12 rokov)

Iba u nás vám vaše dieťa počas dňa aj postrážime v prípade, keď si napríklad potrebujete vybaviť nákup, lekára, alebo úrady. Na stráženie detí však máme stanovené špecifické podmienky, ktoré si treba naštudovať a zároveň pri požiadavke o službu podpísať dokument o upovedomení sa s podmienkami stráženia detí v LuckyLande.

Táto služba je ale obmedzená podľa aktuálnych kapacít. Odporúčame vám preto minimálne jeden deň pred požadovaním dátumom stráženia vyplniť a odoslať formulár nižšie. Bude vás kontaktovať náš pracovník a potvrdí vám dostupnosť služby stráženia detí v požadovanom dátume.

Cenník a podmienky

Max. doba stráženia dieťaťa sú 3 hodiny. Odporúčame vždy vyplniť formulár nižšie a náš pracovník vás bude kontaktovať z dôvodu obmedzených kapacít na stráženie detí.

Vstup a strava sa platí samostatne pri odovzdaní dieťaťa rodičovi. Poplatok za stráženie dieťaťa je 6,50 €/1. hodina, 7,50€/2. hodina a 9,50 €/3. hodina. V prípade prekročenia doby stráženia sa za každú aj začatých 15 minút účtuje príplatok 20 €.

Ľutujeme, ale službu stráženia detí dočasne neposkytujeme. Veríme, že sa však v kaviarni pre rodiny s deťmi LuckyLand napriek tomu zabavíte.