U nás v LuckyLande myslíme aj na vašu bezpečnosť a zdravie. Každý deň starostlivo dezinfikujeme a upratujeme priestory kaviarne LuckyLand v Nákupnom centre Hron.

Sme si však vedomí toho, že v dobe šíriacej sa chrípky a ďalších vírusových ochorení to nemusí stačiť. Preto okrem iného využívame aj profesionálnu 24-hodinovú čističku vzduchu, ktorá likviduje nebezpečné baktérie a vírusy.

Aj dezinfekcia ozónom

Okrem čistenia vzduchu zabezpečujeme až 3x denne manuálnu dezinfekciu a manuálne čistenie priestorov, aby ste sa u nás mohli cítiť bezpečne.

Počas noci potom využívame čistenie priestorov ozónom, ktorý zabije a zlikviduje baktérie a vírusy, ktoré ostali vo vzduchu alebo zostali na stoloch, stoličkách a hračkách.

Uvedomujeme si však, že ani to nemusí stačiť. Dôležité je aj dodržiavanie základných pravidiel bezpečnosti zo strany všetkých návštevníkov. Vážime si každého návštevníka a preto vás chceme poprosiť o dodržiavanie základných hygienických pravidiel.

Základné pravidlá bezpečného LuckyLandu

  • Do LuckyLandu nejdem ak ja alebo moje deti pociťujeme príznaky akéhokoľvek respiračného alebo akéhokoľvek vírusového ochorenia ako napríklad nádcha, kašeľ alebo zvýšená telesná teplota.
  • Do LuckyLandu nejdem ak som bol v úzkom kontakte s osobou, u ktorej sa prejavili príznaky respiračného alebo akéhokoľvek vírusového ochorenia (napríklad nádcha, kašeľ alebo zvýšená telesná teplota…). Nezabúdajte, že infekční môžete byť ešte pred prejavením sa prvých príznakov.
  • Odporúčame používať dezinfekciu, ktorú je vhodné použiť najmä pokiaľ ste na cestu k nám využili mestskú hromadnú dopravu.
  • Pokiaľ uvidíte, že sa v priestoroch kaviarne LuckyLand nachádza osoba, ktorá javí príznaky ochorenia, tak ju na to upozornite. Náš personál nedokáže sledovať všetkých zákazníkov a je to vždy aj o osobnej zodpovednosti.
  • Upozornite náš personál ak ste videli nevhodné chovanie zo strany iného zákazníka napríklad ak prišiel na prevádzku s príznakmi respiračného ochorenia (napríklad nádcha, kašeľ alebo zvýšená telesná teplota). Personál vie potom zabezpečiť dezinfekciu, pretože niektoré vírusy a baktérie môžu ostať na povrchoch aj niekoľko hodín.

Správajte sa zodpovedne k sebe aj svojmu okoliu. Našou snahou je vždy zabezpečiť bezpečnosť všetkých návštevníkov a ich zdravie. Bez vašej pomoci to však nedokážeme. Ďakujeme a vážime si každého návštevníka, ktorý k nám príde.

Leave a comment