Čašník / čašníčka – obsluha bufetu v Kaviarni pre rodiny s deťmi (Bratislava II, NC Hron – Podunajské Biskupice)

Aktuálne sú všetky pracovné pozície obsadené. Avšak môžete nám poslať váš životopis a v prípade uvoľnenia pracovnej pozície sa vám ozveme. 

Miesto práce
Dudvážska, Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR/mes.

K základnej mzde ponúkame našim pracovníkom mimoriadne odmeny za spokojnosť, za lojalitu, výkon, vianočné odmeny či mnohé iné zamestnanecké bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s ľuďmi a nevadí ti priestor, kde sa hrajú deti? Dokážeš rýchlo reagovať, zvládaš stres a aj v tej najťažšej chvíli nestrácaš úsmev na tvári pre zákazníkov aj kolegov? Dokážeš pracovať s počítačom, smartfónmi, tabletmi a moderné technológie pre teba nie sú tabu?

Rád sa učíš nové veci? Zvládaš rovnako dobre prípravu výbornej kávy, skvelej domácej limonády a vieš si predstaviť prácu v našej malej kaviarni určenú pre rodiny a ich deti? Rád/a vytváraš nezabudnuteľné momenty?

Nevadí ti práca na zmeny (dlhý/krátky týždeň) a práca počas víkendov? Si tímový hráč/ka, na ktorú sa dá spoľahnúť, lojalita ti koluje v žilách a nenecháš svojich kolegov na holičkách, ak napríklad niektorý z nich ochorie?

Ak si sa našiel/a v našich otázkach, tak práca v LuckyLande je určená priamo pre teba.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca u nás nikdy nebude nudná a fádna. Čaká ťa množstvo nových skúseností, zábavy a tiež pre teba máme pripravený program na zvyšovanie tvojich schopností. Pre našich verných zamestnancov máme pripravený lojality program ako odmenu za vernosť a tiež špeciálne odmeny pre najlepších zamestnancov.

Máš dieťa a potrebuješ si ho občas zobrať do práce? U nás to nie je žiadny problém! V našej Kaviarni pre rodiny s deťmi sa tvoje dieťa môže pokojne hrať, učiť alebo oddychovať. Samozrejme, že aj keď budeš mať dieťa na pracovisku očakávame od teba 100%-ný pracovný výkon a nasadenie.

Okrem iného máš u nás stravu a pitný režim počas tvojej pracovnej zmeny samozrejme zadarmo v rámci interných predpisov. Vstup na základe interných predpisov má zadarmo aj tvoje dieťa.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme samostatného, šikovného spolupracovníka do partie na veselé a dobrodružné pracovisko 🙂

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

iKelp Pokladňa a Sklad – Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozitívny vzťah k deťom, flexibilita, milé vystupovanie, prozákaznícky prístup a schopnosť predávať doplnkové služby a produkty.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Kaviareň LuckyLand má prevádzku v NC Hron v Bratislavských Podunajských Biskupiciach. Ide o kaviareň určenú pre rodiny s deťmi. Rodičia si vedia dopriať viac relaxu a deti viac zábavy na detských bezpečných hracích zónach. Počas návštevy kaviarne LuckyLand si môžu návštevníci vychutnať nie len ponuku skvelých nápojov, či ovocných limonád, ale vedia si napríklad odšťaviť čerstvý pomaranč, zakúpiť si čerstvý croissant, objednať si rôzne bufetové menšie pokrmy pre seba, alebo svoje deti a v neposlednom rade, v priestoroch je ponuka aj výbornej jedinečnej pizze priamo z pece na drevo. V priestoroch LuckyLandu je samozrejme aj miestnosť určená pre párty oslavy detí s kapacitou 10 hostí. Otvorenie kaviarne je očakávané počas mesiacov September- Október 2023.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pošlite nám životopis:

Vás životopis nám môžete poslať mailom na info@luckyland.sk.