Staň sa členom LuckyLand klubu

Staň sa členom LuckyLand klubu

LuckyLand Klub

Staň sa aj ty členom

Získaj aj ty jedinečné benefity vďaka členstvu v LuckyLand Klube. Vstup zadarmo, špeciálne benefity a súťaže len pre členov LuckyLand Klubu.

Vstup zadarmo

Sedem vstupov zaplatiš a ten ďalší máš od nás grátis. Zaregistruj sa do LuckyLand Klubu a za každý vstup ťa odmeníme. Predlož pri každej návšteve vernostnú kartu LuckyLand Klubu a zbieraj odmeny.

Špeciálne benefity a odmeny

Pre členov nášho LuckyLand klubu máme pripravené špeciálne odmeny a benefity, ktoré môžu využiť len členovia nášho klubu. Sleduj náš web, sociálne siete a nepremeškaj žiadnu z odmien.

Súťaže pre členov

Pre členov klubu máme pripravené špeciálne súťaže, ktoré budeme pravidelne organizovať. Sledujte našu webstránku a sociálne siete.

LuckyLand Klub

Registruj sa

Vyplnením a odoslaním formulára nižšie sa stávaš členom LuckyLand Klubu. Pri prvej návšteve kaviarne LuckyLand od nás získaš vernostnú kartu LuckyLand Klubu. Úspešnú registráciu do LuckyLand Klubu vám potvrdíme mailom spolu s členským číslom, ktoré odovzdáš v Kaviarni LuckyLand pri prvej návšteve.

  • Vaše údaje

  • Údaje účtu

  • Vaše deti

  • Súhlas s podmienkami

  • Odoslaním tohto registračného formulára súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a s Podmienkami vernostného programu LuckyLand.