Pedagogický projekt Baby Balance už vyše 10 rokov sprevádza rodičov na ich ceste spoznávania psychomotorického vývinu ich dieťatka od narodenia. Zaoberáme sa aktivitami na podporu prirodzeného, zdravého vývinu dieťatka.

Rešpektujeme pritom individuálne potreby a dbáme na aktuálnu úroveň a schopnosti dieťatka. Rodič získa vedomosti a zručnosti, ktoré ho povzbudzujú tráviť kvalitný spoločný čas so svojim dieťatkom a zároveň mu uľahčujú každodennú starostlivosť o svoje dieťa.

Špeciálna ponuka pre LUCKYLAND

Prípravka na Baby Balance

V LuckyLande sa stretávame v malých skupinkách (najviac 3 rodičia a 3 detičky) a 30 minút sa venujeme aktuálnej téme podľa potrieb detičiek:

V cene jednorazového vstupného 10 eur za stretnutie poskytujeme: bezplatné parkovanie, bezbariérový prístup, priestor pre odkladanie kočíkov, bezplatné využitie príjemného priestoru kaviarne LuckyLand pred aj po stretnutí.

Viac o Prípravke na Baby Balance

Čomu sa venujeme v rámci jednotlivých tém?

Začína vaše dieťatko objavovať pohyb do priestoru? Všetko ho zaujíma a všade sa chce dostať? Ako môžete sprevádzať svoje dieťatko v období pohybového boomu? Čo si môžete ako rodič všímať pri lození – štvornožkovaní? Ako vyzerá nezrelé a zrelé lozenie? Štvornožkovanie prináša vášmu dieťatku nové možnosti ako objavovať svet okolo seba. Ak máte ako rodič záujem dozvedieť sa viac o tom, ako podporiť správny pohyb vášho dieťaťa v tomto období, tak táto téma bude pre vás plná praktických informácií. Pre účasť na stretnutí je potrebné sa vopred registrovať.
A gyermeke már lassan elindult a „nagy világba“? Minden érdekli és mindenhova szeretne eljutni? Hogyan lehet Ön segédségére gyermekének ebben a mozgással teli időszakban. Mire tanácsos odafigyelni a mikor a gyermeke négykézlábon mászik? Hogyan néz ki a korai és az érett mászás? A kúszás, mászás sok új lehetőséget nyújt gyermekének a körülötte lévő világ felfedezésére. Ha szülőként szeretne többet tudni erről a mozgásról, ez a témakör sok praktikus információt tartalmaz az Ön számára. A csoportos foglalkozás során, gyermekével együtt praktikussan is kipróbáljuk az ujjonta elsajátított tudást. Sok szeretettel várja Önöket Biba, foglalkozás vezető és a LuckyLand kávézó személyzete. A csoportos foglalkozásra kérjük előre regisztráljon.
Pohybový boom Vášho dieťatka pokračuje a začína sa postupne stavať na nožičky. Ktoré sú správne spôsoby stavania sa? Strieda dieťatko strany pri stavaní? Ťahá sa len cez rúčky? Ako majú byť správne chodidielka? Ako je to s dosadaním? Ako vytvoriť bezpečné prostredie pre všade vyliezajúce dieťatko? Na tomto stretnutí si vďaka praktickým ukážkam s dieťatkom osvojíte viacero užitočných rád. Pre účasť na stretnutí je potrebné sa vopred registrovať.
Gyermeke halad szépen tovább a mozgása tökéletesítésében és már az első támasz melleti felállások is itt-ott sikerülnek. Hogy néz ki a felállás? Használja közbe felváltva a jobb és a ball lábát is? Vagy csak a kezecskéi segédségével húzza fel magát? A lábfej hogy helyezkedik el? Hogyan üljön le? Hogyan teremtsek biztonságos környezetett a mindenhova felmászó gyermekem számára? A csoportos foglalkozás során, gyermekével együtt praktikussan is kipróbáljuk az ujjonta elsajátított tudást. Sok szeretettel várja Önöket Biba, foglalkozás vezető és a LuckyLand kávézó személyzete. A csoportos foglalkozásra kérjük előre regisztráljon.
Malé deti a veľké emócie. Ako pomôžem svojmu dieťatku, keď prežíva silnú emóciu? Čo sa deje v ich hlavičkách? Aké sú fyzické prejavy silných emócií? Ako si zachovať chladnú hlavu a byť oporou v ťažkých chvíľach? Ak máte ako rodič záujem dozvedieť sa viac o tom, ako podporiť zdravé emočné prežívanie vášho dieťaťa v tomto období, tak táto téma bude pre vás plná praktických informácií. Pre účasť na stretnutí je potrebné sa vopred registrovať.
Kis gyerek, nagy érzelmek. Hogyan segétsek a gyermekemnek megélni a különböző erős érzéseket? Mi zajlik ilyenkor a fejében? Mik a külső jelei egy erős érzelemnek? Hogyan legyek nyugott és türelmes a gyermekemmel, mikor ép földhöz vágja magát vagy sikít az üzlett kellős közepén? Ha szülőként szeretne többet tudni arról, hogyan zajlik az egésséges ézelmi érés, akkor ez a témakör sok praktikus információt tartalmaz az Ön számára. Sok szeretettel várja Önöket Biba, foglalkozás vezető és a LuckyLand kávézó személyzete. A csoportos foglalkozásra kérjük előre regisztráljon.
Dieťatko máme pri bežnej manipulácii často na rukách v rôznych polohách. Ako vyzerajú najčastejšie správne polohy nosenia? Aké nosenie je vhodné pri bolestiach bruška? Aké nosenie je vhodné na utíšenie plaču? Ako bezpečne zmením polohu? Ako mám držať svoje dieťatko, aby ma nebolel lakeť, alebo kríže a chrbát? Na tomto stretnutí si vďaka praktickým ukážkam s dieťatkom osvojíte viacero užitočných rád. Pre účasť na stretnutí je potrebné sa vopred registrovať.

Napközben nagyon sokszor felvesszük kézre gyermekünket. Melyek az egésséges tartások? Melyik tartást használjam, ha fáj a hasikója? És melyiket ha hosszasan sír? Hogyan változtatok az egyik tartásból a másikba? Hogyan tartsam gyermekemet, hogy ne fájjon közbe a derekam, hátam, csuklóm? A csoportos foglalkozás során, gyermekével együtt praktikussan is kipróbáljuk az ujjonta elsajátított tudást. Sok szeretettel várja Önöket Biba, foglalkozás vezető és a LuckyLand kávézó személyzete. A csoportos foglalkozásra kérjük előre regisztráljon.

Pri registrácii postupujte prosím nasledovne:

  • na stránke Prihlásenie na kurz je v spodnej časti možnosť výberu z aktuálnej ponuky, po vyrolovaní ponuky je na poslednom mieste Prípravka na Baby Balance, prosíme označiť,
  • vyberte si konkrétny čas skupinového stretnutia a dokončite registráciu vyplnením potrebných údajov a uhradením jednorazového poplatku
  • zaregistrujte sa prosím aj v prípade, ak už je Vami zvolená skupina plne obsadená, môžeme otvoriť ďalšiu skupinu.

Stretnutia s maďarským popisom sú vedené v maďarskom jazyku.