Od dnes môžu členovia LuckyLand Klubu využívať ďalší benefit – bezplatný vstup. Zároveň sme od dnešného dňa upravili aj ceny vstupov.

Členovia LuckyLand Klubu majú od dnešného dňa bezplatný vstup počas pracovných dní od 09.00 do 14.00 hodiny. Bezplatný vstup je pre jednu dospelú osobu a dve deti. Doobeda tak môžete s deťmi stráviť príjemnom prostredí kaviarne LuckyLand v Nákupnom centre Hron. Deti sa môžu hrať a vy môžete zatiaľ pracovať vďaka bezplatnému WiFi pripojeniu na internet.

Bezplatný vstup pre členov LuckyLand Klubu je tak ďalšou výhodou pre registrovaných a pravidelných návštevníkov našej kaviarne pre rodiny s deťmi. Ďalšie benefity pre členov LuckyLand Klubu pripravuje a predstavíme ich v priebehu roka.

Zároveň sme od dnešného dňa upravili ceny vstupov. Pre deti od 1 do 12 rokov platí po novom cena 1,50 € za každú začatú hodinu. Deti od 13 rokov a dospelí do 59 rokov platia 1,50 € za vstup do kaviarne LuckyLand.

Rozšírili sme tiež okruh osôb, ktoré za vstup do kaviarne LuckyLand neplatia. Keďže podporujem prospešné aktivity, tak od 8. januára môžu bezplatný vstup do kaviarne LuckyLand využiť aj darcovia krvi. Pri vstupe sa preukážu preukazom darcu krvi.

Bezplatný vstup do kaviarne LuckyLand majú naďalej aj deti do 1 roka a od 8. januára aj dospelí nad 70 rokov, aby sa hrať s deťmi k nám mohli prísť aj starý rodičia s vnúčatami.

Všetky ceny vstupov nájdete aj na našej stránke.

Leave a comment