Detská kaviareň s interiérovými ihriskami LuckyLand je bezpečným miestom pre vaše deti a zároveň poskytuje chvíle relaxu pre rodičov detí. V priestoroch LuckyLandu sú pre Vaše deti vybudované rôzne atrakcie, rozvojové a moderné a nové hry, ale aj čitateľský priestor a miesto na relax či oslavy. Priestorovo sme síce mierne obmedzený, no snažili sme sa maximalizovať možnosti a tak vymyslieť Kaviareň pre deti a ich rodičov čo najefektívnejšie.

Sme unikátnou kaviarňou s detským ihriskom a základnou ponukou jedál a pôsobíme v našej lokalite Podunajské Biskupice a Vrakuňa. Už pri samotnej tvorbe projektu kaviarne pre deti a rodičov sme mysleli hlavne na bezpečnosť detí, tak sme interiér koncipovali pre pohodlnosť a bezpečie. Cieľom je, aby ste vy dospelí nemuseli mať strach o vaše deti počas návštevy u nás v LuckyLande v Nákupnom Centre Hron.

LuckyLand je určený pre všetky vekové kategórie, od malých detičiek až po tínedžerov. Pre najmenších vo veku do 2 rokov máme k dispozícii vyhradený priestor, v ktorom sa nachádzajú moderné bezpečné hračky a kútik je po obvode uzatvorený, respektíve obmedzený pre priamy prechod. Hračky v kútiku sú určené pre tých najmenších. V rámci priestoru je k dispozícii tiež malá knižnica, ktorá funguje aj formou Požičaj, vráť, alebo vymeň. Pre už šikovnejšie deti sú v ponuke aj spoločenské hry rozdelené podľa vekovej kategórie.

Áno, atrakcie sú konštruované tak, aby v prípade potreby uniesli aj dospelú osobu.

Nie. V celom priestore LuckyLandu je zakázané chodiť v topánkach. Treba sa vyzuť a mať ponožky. Chodiť naboso je taktiež z hygienických dôvodov zakázané.

Nie. Rôzne druhy nealko nápojov a drobné občerstvenie je možné si zakúpiť u nás v bare. Nákup je systémovo riešený a v rámci nášho priestoru Vás s ním radi oboznámime.

Vstupné sa platí až pred odchodom podľa počtu stráveného času v LuckyLande a spotreby jedál či nápojov. Pri platení je potrebné vrátiť kľúčik od skrinky, prípadne zámku. Aby ste čo najviac využili svoj čas na hranie, odporúčame Vám si najskôr skrinku odomknúť, prísť zaplatiť a potom sa môžete v kľude obliecť. Zálohu v LuckyLande za vstup nepožadujeme.

Áno, samozrejme. Myslíme aj na odkladací priestor pre kočík, ktorý je možné bezpečne uzamknúť pred vstupom do LuckyLandu o pripravenú bezpečnostnú konštrukciu so zámkom, ktorý si bezplatne zapožičiate od personálu LuckyLandu.

V rámci priestoru LuckyLandu je vytvorená aj menšia detská párty miestnosť pre oslavy. Kapacita miestnosti je 12 osôb, miestnosť je určená výhradne pre deti. Viac informácií Vám rád poskytneme od nášho personálu alebo môžete oslavu objednať priamo na našom webe.

Myslíme aj na rodičov na home office. Priestor je vymyslený tak, aby pracujúci rodič mal k dispozícii zapojenie do elektrickej siete, bezplatne poskytnutý internet a deti sa pritom voľne hrajú v rámci určených priestorov prevádzky. Prevádzka je vybavená kamerovým systémom, ktorý je zároveň premietaný aj na obrazovke, na ktorú je výhľad z interiérových priestorov LuckyLandu, tak viete mať svoje deti neustále aj pod dohľadom a zároveň máte priestor venovať sa práci a počas toho si vychutnať naše nápoje či jedlá. Aby ste mali istotu miesta odporúčame vám rezervovať si stôl na konkrétnu hodinu.

Priestory Nákupného centra Hron poskytujú bezplatné parkovanie s kapacitou až 250 parkovacích miest. Prístup do LuckyLandu je možný viacerými spôsobmi a to cez pevné schodisko, pohyblivé schodisko alebo výťahom.

Áno, táto služba je u nás dostupná. Deti sú označené vo vyhradenom oblečení a dohliada na ich bezpečnosť personál na to určený. Deti majú k dispozícii možnosť využitia aj nápojov či jedál po predchádzajúcom súhlase rodiča. Stráženie detí je však účtované ako samostatná služba, pričom je nutné naštudovať si cenník tejto služby. Objednať stráženie detí si môžete vopred na našej webovej stránke.

Cenník vstupov

Bezplatný vstup
0,00€/hod
 • Členovia LuckyLand Klubu každý 8. vstup bezplatný (platí pre 1 dospelú osobu a max. 2 deti),
 • Členovia LuckyLand Klubu 1 dospelý má vstup zadarmo do 15.00 hodiny počas pracovných dní (platí do 31.8.2024)
 • Darcovia krvi, ktorí sa preukážu preukazom darcu krvi,
 • Deti do 1 roka,
 • Dospelí od 70 rokov.
Rezervujte si stôl
Deti
1,50€/hod.
 • Deti od 1 do 12 rokov,
 • Členovia LuckyLand Klubu okrem bezplatného 8. vstupu.
Rezervujte si stôl
Dospelí
1,50€/vstup
 • Deti od 13 rokov,
 • Dospelí do 69 rokov.
 • Členovia LuckyLand Klubu okrem bezplatného 8. vstupu.
Rezervujte si stôl
Výhodné

Balíky vstupov

Nemusíte platiť za každý vstup do kaviarne LuckyLand. Využite naše výhodné balíky vstupov a ušetrite. S balíkom vstupov vás neobmedzujeme časovo a môžete v kaviarni LuckyLand stráviť na jeden vstup aj celý deň.

10 vstupov

Balík Silver

30

Získate 10 časovo neobemdzených vstupov do kaviarne LuckyLand pre 1 dospelú osobu a max. pre 1 dieťa.

Rezervujte si stôl
Obľúbený
20 vstupov

Balík Gold

45

Získate 20 časovo neobemdzených vstupov do kaviarne LuckyLand pre 1 dospelú osobu a max. pre 1 dieťa.

Rezervujte si stôl

Vieme, že počas hrania sa občas deťom vyhladne. Preto im u nás môžete vybrať obľúbené detské jedlá, skvelú pizzu z pece na drevo a napríklad aj výbornú domácu limonádu.

Počas chladných dní ponúkame tiež rôzne druhy čajov, teplých nápojov či najviac žiadaných čerstvých jedál. Pre vaše deti máme pripravenú aj celodennú štandardnú ponuku jedál, pizze ale aj stôl s ponukou každodenne dokladaným čerstvým ovocím, ktoré je už zahrnuté v cene samotného vstupu.

Pre vás rodičov sme pripravili miesto, ktoré je vhodné aj na prácu počas home office, či chvíľu oddychu od energiou nabitých detí. Počas práce na home office môžete prísť do LuckyLandu a stráviť u nás napríklad aj celé doobedie.

Vaše dieťa sa môže hrať a vy zatiaľ môžete u nás plnohodnotne pracovať. K dispozícii máte tiež rýchle a bezplatné pripojenie na WiFi sieť.

Navyše pre vás máme pripravené perfektné jedlo, pizzu z pece na drevo, zákusky a výbornú kávu či iné nápoje podľa ponuky. Nekončí to len touto štandardnou ponukou, ale z ponuky služieb viete využiť aj našu exkluzívnu vínnu kartu, kde je výborná ponuka nealkoholických prémiových vín.

U nás si môžete miesto za stolom rezervovať aj online a nemusíte sa teda obávať, že by ste nemali kde sedieť. 

Vaše deti sa zahrajú a vy si zatiaľ môže v pohodlí nakúpiť

Vaše dieťa sa bude môcť hrať v našej bezpečnej detskej hernej zóna a nemusíte mať o neho starosť. Vy si zatiaľ môžete vybaviť nákupy alebo napríklad obehať úrady.

Návod

Ako to u nás funguje?

Nie sme len bežná kaviareň, kde prídete, posadíte a čakáte na obsluhu. Sme kaviareň pre rodiny s deťmi spojená s veľkým interiérovým detským ihriskom, preto to u nás funguje trocha inak. Ale nemusíte mať žiadne obavy, náš personál vás celý procesom prevedie.

Kde nás nájdete?

Našu kaviareň s detským ihriskom LuckyLand nájdete v Nákupnom centre Hron na Dudvážskej ulici 5 v bratislavských Podunajských Biskupiciach v NC Hron na 1. poschodí. Okrem ihriska si u nás môžete dať kvalitnú kávu, skvelé zákusky a tiež pizzu z pece na drevo. Pre deti je potom pripravený bufet s čerstvým ovocím.

Otváracie hodiny

U nás si môžete zarezervovať stôl a nemusíte sa tak báť, že nebudete mať miesto napríklad na prácu, na oddych a na relax a vaše deti sa môžu hrať v bezpečnej hernej zóne. Členovia LuckyLand Klubu môžu využiť bezplatný vstup a ďalšie výhody. Samozrejmosťou je potom rýchle WiFi pripojenie na internet, aby ste mohli pracovať.

 

 • Bezpečná herná zóna pre vaše deti
 • Bezpečná herná zóna pre vaše deti pre staršie deti
 • Výhody pre členov LuckyLand klub
 • Skvelá pizza z pece na drevo
 • Organizovanie narodeninových osláv
 • Skvelá káva a zákusky
 • Široká ponuka jedál a nápojov
 • Výhodnejšie ceny pre verných zákazníkov
Od 1.9.2023
Otváracia doba
 • Po-Ne:9.00 – 20.00
 • Sviatky:Zatvorené
 • Oslavy:9.00 – 20.00
 • Pizza:11.00 - 20.00
Rezervácia stola